Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • GooglePlus
  • Linkedin
(242) 247 6559

Merkezi sistem elektrik süpürgesinin uygulaması yapının dizaynına göre çeşitlilik gösterir. Yapıya uygun olarak tarafımızdan projelendirilmiş merkezi süpürge PVC boru tesisatı, binanın yapım aşamasında veya tadilatı sırasında duvar içlerine yada asma tavan boşluklarına monte edilir. Bu özel tesisatta maksimum temizlik rahatlığını sağlayacak şekilde yapının genelinde uygun noktalarda süpürge prizleri bulunur.Uygulaması çok kısa sürede tamamlanan tesisat, yaşam alanından uzaktaki ana vakum ünitesinin emiş kanalında sonlanır. Sistem ana vakum ünitesinin egzoz çıkışının yapının dışına kanalize edilmesi ile tamamlanmış olur.

Konutlarda merkezi süpürge sisteminin kalbi olan ana vakum üniteleri, her türlü yapıya uygun olarak tasarlanmıştır. Ünite bodrum katta, garaja veya makine odasına monte edilebilir. Ünitelerin alt bölümlerinde kolay boşaltılan çöp kovası vardır. PVC boru tesisatı yoluyla ana üniteye emilen tozlar özel siklonik filtrasyon sistemi sayesinde kuvvetli bir dönme hareketine maruz kalırlar. Bu filtrasyon işlemi sırasında mikron yapıdaki partiküller egzoz çıkışı ile yapının dışına gönderilir. Süpürme işlemi bittiğinde motorun uyguladığı dönme hareketi sonlanır ve tozlar çöp kovasına düşerler.